Schedule by Class

SCHEDULE

Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
12:00pm
Gymnastics
12:00pm - 12:50pm
Acrobatic
Milena Sergeeva
1:00pm
Gymnastics
1:00pm - 1:50pm
Acrobatic
Milena Sergeeva
Karate
1:00pm - 2:00pm
(kids & teens)
David Dzneladze
2:00pm
Karate
2:00pm - 3:00pm
(adults)
David Dzneladze
5:00pm
Muay Thai
5:00pm - 6:30pm
(teens & adults)
Alton “Tony” Miftari
5:15pm
Gymnastics
5:15pm - 6:10pm
Acrobatic
Milena Sergeeva
5:30pm
Boxing
5:30pm - 6:30pm
(kids)
Eugene Gomelskiy
Boxing
5:30pm - 6:30pm
(kids)
Eugene Gomelskiy
Boxing
5:30pm - 6:30pm
(kids)
Eugene Gomelskiy
6:00pm
Bootcamp Mix
6:00pm - 7:00pm
(teens)
Serge Beliakov
Kickboxing
6:00pm - 7:15pm
(kids)
Zarif Fayziev
Karate
6:00pm - 7:00pm
(kids & teens)
David Dzneladze
Bootcamp Mix
6:00pm - 7:00pm
(teens)
Serge Beliakov
Kickboxing
6:00pm - 7:15pm
(kids)
Zarif Fayziev
Gymnastics
6:00pm - 6:50pm
Acrobatic
Milena Sergeeva
Karate
6:00pm - 7:00pm
(kids & teens)
David Dzneladze
Kickboxing
6:00pm - 7:15pm
(kids)
Zarif Fayziev
6:15pm
Gymnastics
6:15pm - 7:10pm
Acrobatic
Milena Sergeeva
6:30pm
Boxing
6:30pm - 8:00pm
(adults)
Eugene Gomelskiy
Karate
6:30pm - 7:30pm
(adults)
David Dzneladze
Boxing
6:30pm - 8:00pm
(adults)
Eugene Gomelskiy
Karate
6:30pm - 7:30pm
(adults)
David Dzneladze
Boxing
6:30pm - 8:00pm
(adults)
Eugene Gomelskiy
6:45pm
Wrestling
6:45pm - 8:15pm
Damir Zakhartdinov
Wrestling
6:45pm - 8:15pm
Damir Zakhartdinov
Wrestling
6:45pm - 8:15pm
Damir Zakhartdinov
7:00pm
Kickboxing
7:00pm - 9:00pm
(teens & adults)
Zarif Fayziev
Boxing
7:00pm - 9:00pm
Ievgen Khytrov
Kickboxing
7:00pm - 9:00pm
(teens & adults)
Zarif Fayziev
Boxing
7:00pm - 9:00pm
Ievgen Khytrov
Kickboxing
7:00pm - 9:00pm
(teens & adults)
Zarif Fayziev
Boxing
7:00pm - 9:00pm
Ievgen Khytrov
7:30pm
MMA & Kickboxing
7:30pm - 9:00pm
Bakhtiyor Norov
Muay Thai
7:30pm - 9:00pm
(teens & adults)
Alton “Tony” Miftari
Muay Thai
7:30pm - 9:00pm
(teens & adults)
Alton “Tony” Miftari
MMA & Kickboxing
7:30pm - 9:00pm
Bakhtiyor Norov

Print schedule

X